patsack.school-sql.edu.pl
Helleborusskolan österåker ab


Helleborusskolan täby

Helleborusskolan är en grundskola som läser enligt LGR 22 som vänder sig till elever med olika typer av funktionsvariationer. Helleborusskolan tillhandahåller en välfungerande och anpassad skolmiljö för elever i årskurserna F-9 samt fritidsverksamhet för elever till och med årskurs 6.


Särskola täby

Hitta kontaktuppgifter till oss i Österåker här. Ansök till oss Här kan du läsa om hur antagningen till vår skola går till och samtidigt ansöka om en plats till Helleborusskolan.

Helleborusskolan omdöme

Helleborusskolan Österåker AB, - På hittar du, bokslut, nyckeltal, koncern, koncernträd, styrelse, Status, adress mm för Helleborusskolan Österåker AB.

Helleborusskolan ansökan

  Helleborusskolan Österåker AB är ett aktiebolag som ska bedriva skolverksamhet samt vård och omsorg för personer med speciella behov och därmed förenlig verksamhet. Helleborusskolan Österåker AB har 41 anställda och gjorde ett resultat på KSEK med omsättning 34 KSEK under

  Helleborusskolan personal

Helleborusskolan Österåker AB Company Profile | Åkersberga, Stockholm, Sweden | Competitors, Financials & Contacts - Dun & Bradstreet.

Schoolsoft österåker

Helleborusskolan Österåker AB - : Vid senaste bokslut hade företaget en omsättningsförändring på 2,9%. Bolagets VD är Lotta Johanna Smith Juntti 50 år. På Ratsit hittar du Telefonnummer Adress Årsredovisning m.m. Alltid uppdaterat.
 • Helleborusskolan rektor
 • Helleborusskolan rektor

  Posted PM. Helleborusskolan Österåker har funnits sedan hösten , och är en skola med årskurserna F På See this and similar jobs on LinkedIn.
 • Resursskola täby

 • Resursskola täby

 • Bolaget träffat avtal om att förvärva bolagen Helleborusskolan Täby AB samt Helleborusskolan Österåker AB (”Helleborusskolan”). Cedergrenska har idag slutfört förvärvet av samtliga aktier i Helleborusskolan. Köpeskillingen har beräknats utifrån en värdering på kassa- och skuldfri basis (Enterprise Value) om 33 Mkr.
 • helleborusskolan österåker ab